Решите уравнения

(y-8) (y+2) = (1+y) (4+y) + 57

+2
Ответы (1)
  1. 27 марта, 03:27
    0
    У²+2 у-8 у-16=4+у+4 у+у²+57

    у²+2 у-8 у-16-4-у-4 у-у²-57=0

    -11 у=77

    у=77: (-11)

    у=-7