41.632 - (x-5.55) + 2.6666=4.82

+3
Ответы (1)
  1. 1 мая, 07:06
    0
    41.632-x+5.55+2.6666=4.82

    49,8486-x=4,82

    x=49,8486-4,82

    x=45,0286