2,4 + 5,6 * (13 3/4 - 12 13/14)

+3
Ответы (1)
  1. 24 мая, 20:19
    0
    2,4+5.,6=8

    13 3/4 - 12 13/14 = 46/56

    46/56 * 8 = 368/56=6 32/56