2,6+7x=6.8 помогите я у вас в долгу

+5
Ответы (2)
  1. 17 февраля, 07:10
    0
    9,6 х=6,8

    х=68/96=17/24
  2. 17 февраля, 07:30
    0
    7 х=6,8-2,6

    7 х=4,2

    х=4,2:7

    х=0,6