960: (2000: (10002 - (6085+2926) - 966))

+5
Ответы (1)
  1. 6 августа, 16:36
    0
    1) 6085+2926 = 9011

    2) 10002-9011-966=25

    3) 2000/25=80

    4) 960/80=12