0,3b + (-9c) + (-0,9d) = ?

x - (-m) - (-p) = ?

4x-2y=?

15a+21b=?

mx-nx=?

3a-6b+12c=?

ab+bc-by=?

0,6x-0,8y=?

+4
Ответы (1)
  1. 20 марта, 02:53
    0
    X - (-m) - (-p) = x+m+p

    4x-2y=2 (2x-y)

    15a+21b=3 (5a+7b)

    mx-nx=x (m-n)

    3a-6b+12c=3 (a-2b+4c)

    ab+bc-by=b (a+c+y)

    0,6x-0,8y=2 (0,3x-0,4y)