S кв. - 100 мм в квадрате, P кв - ?.; S кв. - 9 см в квадрате, P кв. - ?.; P кв. - 20 дм, S кв. - ?.; P кв. - 8 м, S кв. - ?.

+5
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 03:18
    0
    1. Сторона квадрата - 10 мм (S = 10 * 10 = 100 мм2)

    Р = 10 * 4 = 40 мм

    2. Сторона квадрата - 3 см (S = 3 * 3 = 9 см2)

    Р = 3 * 4 = 12 см

    3. 20 дм: 4 = 5 дм - сторона квадрата

    S = 5 * 5 = 25 дм2

    4. 8 м: 4 = 2 м - сторона квадрата

    S = 2 * 2 = 4 м2