P кв - 20 дм, S кв. - ?; S кв. - 9 см в квадрате, P кв-?; P кв. - 8 м, S кв. - ?

+5
Ответы (1)
  1. 8 августа, 20:07
    0
    25, 12, 4:

    20/4=5,

    5*5=25.

    √9=3,

    3*4=12.

    8/4=2,

    2*2=4.