Решите уравнение

(у-1.6) * (-3) = 19.2

(1.8+y) * 7=-22.4

(y-1.9) * (-2.4) = 12

+5
Ответы (1)
  1. 22 июля, 14:12
    0
    1) - 3 у+4,8=19,2; - 3 у=19,2-4,8; - 3 у=14,4; у=-4,8; 2) 12,6+7 у=-22,4; 7 у=-22,4-12,6; 7 у=-35; у=-5; 3) - 2,4 у+4,56=12; - 2,4 у=12-4,56; - 2,4 у=7,44; у=7,44: (-2,4) ; у=-3,1