18 * (-9) ^-1 = 18 / (-9) = - 2

+1
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 18:02
    0
    1) 18 * (-9) = - 162

    2) 18 / (-9) = 2

    3) 2-2=2 + (-2) = 0

    4) 162-1=161

    161=0