Помогите (3/4y-2/3y+1=1/6y-3

+3
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 21:04
    0
    3/4 у-2/3 у+1=1/6 у-3 1/12 у+1=1/6 у-3 1/12 у-1/6 у=-3-1 - 1/12 у=-4 у=4:1/12 у=48