Найдите:

г) 5/8 от 4/25 ж) 0,2 от 0,8

д) 0,4 от 30 з) 0,7 от 4,2

е) 0,55 от 40 и) 30% от 50

+4
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 05:11
    0
    Г) (5/8) * (4/25) = 1/10

    Ж) 0,2 * 0,8 = 0,16

    Д) 0,4 * 30 = 12

    З) 0,7 * 4,2 = 2,94

    Е) 0,55 * 40 = 22

    И) 0,3 * 50 = 15