6218 - (3092-909) : 37*104=

+3
Ответы (2)
  1. 13 апреля, 09:41
    0
    1) 3092-909=2183

    2) 2183:37=59

    3) 59*104=6136

    4) 6218-6136=82
  2. 13 апреля, 10:49
    0
    1) 3092-909=2183

    2) 2183:37=59

    3) 59*104=6136

    4) 6218-6136=82