Сума чисел 360 i120 зменш на добуток чисел 5i6

+1
Ответы (2)
  1. 21 октября, 07:20
    0
    (360 + 120) - 5 * 6 = 480 - 30 = 450
  2. 21 октября, 07:55
    0
    (360+120) - 5*6=480-30=450