358889 + (x-64) = 2674*346

+2
Ответы (1)
  1. 8 января, 00:17
    +2
    358889 + (x-64) = 2674*346

    2674*346=925204

    358889 + (x-64) = 925204

    925204-358889=566315

    x-64=566315

    x=566315+64

    x=566379