Пример: (1000:100+1) * 10+60+2*100

+4
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 22:53
    0
    (1000:100+1) * 10+60+2*100=370

    1) 1000:100=10

    2) 10+1=11

    3) 2*100=200

    4) 11*10=110

    5) 110+60=170

    6) 170+200=370