50*5+6*5=?*5 100*7+10*7+3*7=?*? 70*4+2*4=72*? 90*6+2*6=?*?

+1
Ответы (1)
  1. 6 декабря, 04:09
    0
    1) 50*5+6*5=56*5

    2) 100*7+10*7+3*7=791*1

    3) 70*4+2*4=72*4

    4) 90*6+2*6=69*8