Чому доривнюе 5-8 вид 4 год

+2
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 13:54
    0
    4 години = 4 * 60 хвилин = 240 хвилин

    240 : 8 * 5 = 150 хвилин = 2 години 30 хвилин

    вот