2 1/10 : 1 2/5 =

4 1/2 : 5 1/4 =

4 3/4: 1/4 - 2 3/14 * 7=

+1
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 20:47
    0
    21/10:12/5=21*5/10*12=21/24 41/2:54/4=41*4/2*54=41/27 43/4:1/4-23/14*7=43*4/4*1=43 43-23/2=63/2