135,2*2,1 - (0,083+0,841) : 2,31=

+1
Ответы (2)
  1. 29 мая, 11:22
    0
    1) 0,083+0,841=0,924

    2) 135,2*2,1=283,92

    3) 0,924:2,31=0,4

    4) 283,92-0,4=283.52
  2. 29 мая, 12:50
    0
    135,2 * 2,1 - (0,083 + 0,841) / 2,31 = 283,52

    1) 0,083 + 0,841 = 0,924

    2) 135,2 * 2,1 = 283,92

    3) 0,924 / 2,31 = 0,4

    4) 283,92 - 0,4 = 283,52