1732 + (67*2) - (31*4) * 7=?

+3
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 15:29
    0
    1) 67*2=134

    2) 31*4=124

    3) 124*7=868

    4) 1732+134=1866

    5) 1866-868=998