2) (8/11+3/22) : 5/11 решите

+1
Ответы (1)
  1. 23 октября, 16:39
    0
    2) (8/11+3/22) : 5/11 = (16/22+3/22) : 5/11=19/22·11/5=19/10=1 9/10=1,9