На обид у идальни використали 23 кг картопли, що становили 1/4 частину картопли, яка була в ящику. скльки килограмив каптопли залишилось у ящику?

+2
Ответы (2)
  1. 20 июня, 08:33
    0
    1) 23*4 = 92 кг было всего

    2) 92-23 = 69 кг осталось
  2. 20 июня, 09:13
    0
    1) 23 : 1/4 = 23*4 = 92 кг - картошки было в ящике

    2) 92 - 23 = 69 кг картошки осталось в ящике.

    Ответ: 69 кг.