Упростите выражение

4 целых 2/9 y+3 1/5y-2y

+2
Ответы (1)
  1. 14 июня, 07:05
    0
    4 2/9 у + 3 1/5 у - 2 у = у (4 2/9 + 3 1/5 - 2) = у (38/9 + 16/5 - 2/1) = у (190+144-90) / 45 = 244/45 у = 5 19/45 у