Найди корень уравнений 86+у=420+30, х-80=7*8,24:у=54:9

+1
Ответы (1)
  1. 10 августа, 11:16
    0
    86+y=420+30

    y = (420+30) - 86=364

    x-80=7*8

    x = (7*8) + 80=136

    24/y=54/9

    y = (24*9) / 54=4