Решите:

43*16+43*84

85*44+44*15

+1
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 19:45
    0
    1.

    1) 43*16=688

    2) 43*84=3612

    3) 3612+688=4300

    2.

    1) 85*44=3740

    2) 44*15=660

    3) 3740+660=4400