124+55+85*85+45+21+14+85+64+1

+4
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 06:17
    0
    124 + 55 + 85*85 + 45 + 21 + 14 + 85 + 64 + 1 = 179 + 85*86 + 145 =

    =224 + 7310 = 7534