3,44 * (2,94:0,12-4,5) = ?

+2
Ответы (2)
  1. 27 ноября, 18:12
    +1
    3,44 * (2,94:0,12-4,5) = 68,8

    1) 2,94:0,12=24,5

    2) 24,5-4,5=20

    3) 3,44*20=68,8
  2. 27 ноября, 20:39
    +1
    3,44 (24,5-4,5) = 3,44*20=68,8