1 1/5*1/6 2 2/5*2/3 7/9*4 1/2 3/7*3 1/3 1 1/2*1 1/3 2 1/2 * 1 3/5 7 2/3*2 1/4 5 2/5*1 1/9

+1
Ответы (1)
  1. 4 марта, 04:11
    0
    6/5*1/6=1/5

    12/5*2/3=8/5=1 3/5

    7/9*9/2=7/2=3,5

    3/7*10/3=10/7=1 3/7

    3/2*4/3=2

    5/2*8/5=4

    23/3*9/4=69/4=17 1/4

    27/5*10/9=6