24+860:20-208:16*50:13+17*48:12-72

+2
Ответы (2)
  1. 31 июля, 13:30
    0
    24+43-50+68-72=13

    Ответ; 13
  2. 31 июля, 13:32
    0
    24+43-50+68-72=17-4=13