Сумма (150:2) (250*4) (375) (600) (3000)

+3
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 22:08
    0
    150:2 + 250*4 + 375 + 600 + 3000 = 75 + 1000 + 375 + 600 + 3000 = 4600 + 450 = 5050