Реши: 260*403 - (568 * 5-1840)

+3
Ответы (1)
  1. 1 июля, 18:52
    0
    260*403 - (568*5-1840) = 103708

    1) 568*5=2840

    2) 2840-1840=1000

    3) 260*403=104780

    4) 104780-1000=103708