5*193-93*5=

14800:100+300=

(705487-5487) : 1000*10=

(563+213) : 8=

614+774:9

+3
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 18:51
    0
    5 * (193-93) = 5*100=500

    14800:100 + 300 = 148+300=448

    (705487-5487) : 1000*10=700000:1000*10=700*10=7000

    (563+213) : 8=776:8=97

    614+774:9=614+86=700