64:4+3*9*7-91: (28:4) =, (69*2-6*8) : 5+170*3:10=

+3
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 20:02
    0
    64:4+3*9*7-91: (28:4) = 192, (69*2-6*8) : 5+170*3:10=69