У комори било 680 кг борошна. Воно зберигалось у 7 малих и 8 великих мишках

Маса малого мишка 40 кг. Яка маса великого мишка

+1
Ответы (1)
  1. 23 июня, 20:31
    0
    1) 7 · 40 = 280 (кг) - в малых мешках

    2) 680 - 280 = 400 (кг) - в больших мешках

    3) 400 : 8 = 50 (кг) - в одном большом мешке

    Ответ: 50 кг.