Знайдти площу квадрата сторона якого = 100 дм

+2
Ответы (2)
  1. 30 июля, 06:27
    0
    100*100=10000 дм=1000 м
  2. 30 июля, 09:31
    0
    Решение:S=100*100=10000 дм