Вычисли (60000-44900) * 3, 382000+287*2, 63709*5, 200457*7=

+1
Ответы (1)
  1. 8 мая, 17:20
    0
    63709*5 = 318545

    200457*7=1403199

    (60000 - 44900) * 3 = 45300

    60000 - 44900 = 15100

    15100 * 3 = 45300

    382000 + 287 * 2 = 382574

    287*2=574

    382000 + 574 = 382574