Найдите произведение крайних членов пропорции 3,5/0,2=5,25/0,3 (/-дробь)

+5
Ответы (1)
  1. 7 августа, 23:48
    0
    3 5/0=3,5

    5,25=5 25/100

    0,3=3/10

    3,5*5 25/100*3/10=4,725/5000