Реши упрочнения 10-а=1

+2
Ответы (2)
  1. 19 августа, 09:30
    0
    10-а=1

    а=10-1

    а=9 ...
  2. 19 августа, 09:37
    0
    10-а=1

    а=10-1

    а=9

    проверка

    10-9=1