Решите ур-е: x:2,6=7

+5
Ответы (2)
  1. 7 апреля, 19:39
    0
    Х/2,6=7

    х=7*2,6

    х=18,2

    Проверка:

    18,2/2,6=7

    7=7
  2. 7 апреля, 20:19
    0
    Х: 2,6=7

    х=7*2.6

    х=18.2

    проверка: 18.2:2.6=7