Найди число, если 1/9=19; 1/2=47; 1/4=22; 1/3=25; 1/3 = 31; 1/4=23

+4
Ответы (1)
  1. 29 апреля, 04:54
    +1
    9*19=171

    2*47=94

    4*22=88

    3*25=75

    3*31=93

    4*23=92