Найти значение произведения 222*4 444*2 111*6 333*2 200*3 100*6

+3
Ответы (2)
  1. 29 апреля, 05:08
    0
    222*4=888 444*2=888 111*6=666 333*2=666 200*3=600 100*6=600 наверно так
  2. 29 апреля, 08:32
    0
    222*4=888

    444*2=888

    111*6=666

    333*2=666

    200*3=600

    100*6=600