Сравните числа 0.75 на 6/5

+5
Ответы (2)
  1. 6 марта, 10:33
    0
    6/5 = 6 : 5 = 1,2

    0,75 < 1,2

    Ответ 0,75 < 6/5
  2. 6 марта, 11:29
    0
    6/5=1 1/5=1,2

    0,725<1,2