408,8: (6,3-5,18) * 0,01+1,35

+5
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 23:13
    0
    1) 6,3-5,18=1,12

    2) 408,8/1,12=365

    3) 365*0,01=3,65

    4) 3,65+1,35=5