Чему равна разность 1 м в кавадрате - 20 дм в кавадрате

2 дм в кавадрате - 20 см в кавадрате

+2
Ответы (1)
  1. 7 мая, 08:09
    0
    1 м2 - 10 дм2=100 дм2-10 дм2=90 дм2=9/10 м2

    1 дм2 - 20 см2=100 см2-20 см2=80 см2=8/10 дм2

    Ответ: 90 дм2 80 см2