1) 19,02-0,85*4,24+4,584;

2) 7,2-4,06+3,15:0,6;

+2
Ответы (2)
  1. 23 июня, 11:35
    0
    1) 0,85*4,24=3,604 19,02-3.604=15,416 15,416+4,584 = 20 2) 3,15:0,6=5,25 7,2-4,06=3,14 3,14+5,25=8,39
  2. 23 июня, 11:47
    0
    1) 0,85*4,24=3,604 19,02-3.604=15,416 15,416+4,584 = 20 2) 3,15:0,6=5,25 7,2-4,06=3,14 3,14+5,25=8,39