1000 - (23*5-196:7) + 62*4=

+3
Ответы (2)
  1. 21 декабря, 01:06
    0
    1000 - (23*5-196:7) + 62*4=1161.

    23*5=115. 196:7=28. 115-28=87. 62*4=248.

    1000-87=913. 913+248=1161.

    Ответ: 1161.
  2. 21 декабря, 04:08
    0
    1161 - 'nj jndtn r lfyyjve pflfyb.