Найдите сумму

4 дм. 6 см.+5 дм. 8 см.

8 м. 5 см. + 6 м. 96 см.

12 км. 29 м + 24 км 92 м.

+1
Ответы (1)
  1. 5 марта, 08:40
    0
    46+58=104 см = 10 дм 4 см

    805+696 = 1501 = 150 м 1 см

    12029+24092 = 36 км 121 м