А) 4 т-6 т-3 т+7 т+т

б) - 8 * (х-3) + 4 * (х-2) - 2 * (3 х+1)

+5
Ответы (1)
  1. 4 мая, 23:32
    0
    А) 4t - 6t - 3t + 7t + t = 12t - 9t = 3t

    б) - 8 * (х-3) + 4 * (х-2) - 2 * (3 х+1) = - 8 х + 24 + 4 х - 8 - 6 х - 2 =

    = - 10 х + 14 = 14 - 10 х