Урок тривааэ 2/3 год, перерва 1/6 год. Скильки хвилин тривають разом 3 таких уроки и 2 перерви

+3
Ответы (1)
  1. 19 июня, 00:36
    0
    (2/3) * 3 + (1/6) 2=2+1/3 = 2 часа 20 минут.